Χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα, η Αλεξάνδρεια επιβλήθηκε 2-0 της Καστοριάς και διατηρήθηκε στην πρώτη θέση.

Το τελικό 2-0 διαμορφώθηκε από τα πρώτα λεπτά του πρώτου μέρους, καθώς στη συνέχεια ο ρυθμός του αγώνα έπεσε κατακόρυφα. Στο10’ο Τσαλώνης άνοιξε το σκορ με απευθείας εκτέλεση φάουλ, ενώ στο17’ο ίδιος παίκτης με σουτ έγραψε το 2-0. Η Καστοριά δεν έδειξε σε κανένα σημείο του αγώνα ικανή να αντιδράσει, ενώ η Αλεξάνδρεια έκανε οικονομία δυνάμεων στο δεύτερο ημίχρονο.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ: Λαμπρόπουλος, Ιτούδης, Πήχας, Παπαδόπουλος, Πατρίκας, Αβραμόπουλος, Σούρλας (65’ Αβραμίδης), Ζωγράφος, Αγγελάκης (88’ Μαγκλάρας), Τσαλώνης, Θαμνίδης (75’ Αντάμης)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Μουρζίδης, Μωυσιάδης (72’ Αμπατζής), Μπάκανος, Αναγνωστόπουλος, Μηλιάτης, Λίτσκας Κ. (55’ Χονδροματίδης), Κεραμιδάς, Μηνάς, Ζυπίδης, Λίτσκας Δ., Μπορόζης